PIELĘGNACJA ZIELENI

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji ogrodów.
Swoją pracę zawsze opieramy na indywidualnie sporządzonym planie pielęgnacji i sukcesywnie go realizujemy.Dziś wiemy, że doraźne zabiegi pielęgnacyjne to połowa drogi do sukcesu, dlatego zawsze będziemy Państwa zachęcać do rozwiązań kompleksowych proponując tradycyjne rozwiązania w oparciu o nowe technologie takie jak np. systemy automatycznego nawadniania wraz z nawożeniem, automatyczne kosiarki do traw, inteligentne oświetlenie – a to wszystko sterowane z panelu tabletu lub smartfona.

 

 

 

Stan w jakim znajduje się Twój ogród budzi zastrzeżenia?
Nie czekaj!
Już teraz sprawdź szczegóły naszej oferty!

Przejdź do działu: OFERTA

PAMIĘTAJ!


..."ogród sam nie rośnie" i jest to myśl, z którą powinien pogodzić się każdy miłośnik przyrody.

Dlaczego tak jest?


... synonim różnorodnych możliwości i tak już od 2011 roku tworzymy z miłości do przyrody. Chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszą wiedzą na temat aranżacji i pielęgnacji ogrodów. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia inspiruj się nowościami.


Project Image
Project Image

...ogród wymaga systematycznej pracy uzależnionej od pory roku, niekiedy prowadzonych drogimi specjalistycznymi maszynami. Dlatego warto zwrócić się z pomocą do naszej firmy.


Posiadamy każdy rodzaj sprzętu ogrodniczego, oferujemy sprzedaż wysokiej jakości nawozów organicznych i mineralnych, najlepsze materiały ściółkujące i ziemię ogrodniczą.


...wszystkie prace w ogrodzie muszą być wykonywane systematycznie o odpowiedniej porze roku, czyli zgodnie z przewidzianym harmonogramem prac.


Przygotujemy Twój ogród do zimy i obudzimy go na wiosnę. Dzięki naszym zabiegom pielęgnacyjnym Twój ogród latem zakwitnie w pełnej okazałości.


Project Image